(+48) 510 661 566


wykończenia

wnętrz „pod klucz”

Wykończenia od A do Z

Asortyment naszych usług jest bardzo szeroki. Przeprowadzamy zarówno kompleksowe remonty domów, mieszkań oraz biur jak i prace wykończeniowe pod klucz. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie.

Uczciwa wycena

Kosztorysy przygotowujemy ekspresowo na podstawie wizji lokalnej i szczegółowej rozmowy z klientem. Na pewno osiągniemy kompromis pomiędzy niską ceną a jakością wykonania wykończenia Twojego lokalu.

Sprawdzeni specjaliści

Nasz zespół to grupa doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców. Na każdym poziomie realizacji doradzają najlepsze rozwiązania wraz z ich finalizacją. Celem nadrzędnym jest terminowość oraz indywidualne podejście.

POZNAJMY SIĘ

wykończenia w wysokim standardzie „pod klucz”

Nasza profesjonalna firma remontowa z Warszawy oferuje kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe w oparciu o najnowsze technologie i doświadczonych fachowców.

Dbamy o to, aby jakość wykonywanych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Przeprowadzimy remont sprawnie i rzetelnie. Wyróżnia nas wysoka jakość usług, korzystne warunki realizacji i konkurencyjne ceny.

Zapewniamy dobry kontakt priorytetowo traktując zadowolenie Klienta z naszych prac.

Realizacje

nasze realizacje

W naszej bogatej ofercie znajdziesz szeroki wybór prac remontowych. Należą do nich między innymi wykończenia mieszkań i adaptacje pomieszczeń. Nie boimy się żadnych wyzwań. Działamy szybko i sprawnie.

Zaufaj profesjonalistom

Prace wykonujemy czysto, sprawnie i kompleksowo. Usługi wykonujemy również na podstawie precyzyjnych projektów, wizualizacji Klienta oraz rysunków technicznych.

Terminowość

Przed rozpoczęciem prac ustalamy harmonogram etapów postępowania i dotrzymujemy umówionego terminu. Twój czas jest dla nas ważny, nie będziemy go marnować.

Rozpocznij planowanie z ART Remont

Umów się na bezpłatną konsultację! Nasz konsultant przyjedzie do Ciebie i dokładnie ustalicie jak ma być wykonane wykończenie Twojego domu czy mieszkania.

Skontaktuj się!

Od początku stawiamy na otwartą komunikację, której efektem są trwałe relacje oparte na szacunku i zaufaniu. Zadzwoń do nas lub napisz, odpowiemy na każde Twoje pytanie.

TEL: 510 661 566

E-MAIL: artremont.biuro@gmail.com